Kontakt os

HMI Gl. Elevforening drives af en bestyrelse, der udelukkende består af gamle elever fra skolen - Og Palle Jensen som skolens forstander.Kom i kontakt med os ved at udfylde felterne her - Eller hvis det er til en bestemt, se nedenfor.

KONTAKT OS
  1. (nødvendig)
  2. (rigtig e-mail nødvendig)
 

cforms contact form by delicious:days

 

Bestyrelsesmedlemmer:

Formand: Lasse Pedersen - 06/07 sejler-linjen
Lassekp@hmielev.dk

Næstformand: Kirstine Iversen - 09/10 outdoor-linjen
kirstine@hmielev.dk

Kasserer (Moneypenny): Jonas Bejder - 06/07 sejler-linjen
Jonas@hmielev.dk

Bestyrelsesmedlem (ansvarlig for HMI fonden): Mathilde Dieckmann - 07/08 outdoor-linjen
Malthilde@hmielev.dk

Bestyrelsesmedlem: Kasper Foss - 02/03 outdoor-linjen
Kasper@hmielev.dk

Bestyrelsesmedlem: Katrine Mortensen - 02/03 outdoor-linjen
Kathrine@hmielev.dk

Bestyrelsesmedlem: Jacob Skytte - 08/09 outdoor-linjen
Jacob@hmielev.dk

Suppleant: Andreas Ebbehøj - 06/07 sejler-linjen
andreas@hmielev.dk

Suppleant: Mikkel Berntsen - 08/09 outdoor-linjen

Lukket for kommentarer.